تصویر شاخص- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز

نمایشگاه خودرو شیراز از تاریخ 22 تا 25 خردادماه 1403 از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس برای عموم مردم برگزار شد. این نمایشگاه که به مدت چهار روز به طول کشید با استقبال گسترده ای از بازدیدکنندگان، خبرنگاران و اهالی رسانه، فعالان حوزه صنعت خودرو روبه رو شد.

با توجه به اینکه صنایع خودرو شبکه گسترده‌ای از روابط اقتصادی داخلی یا بین‌المللی را شکل می‌دهند، برگزاری این نمایشگاه در راستای حمایت از این صنعت صورت گرفت. آرین دیزل، خودروسازان و سایر شرکت‌های برجسته‌ی خودروسازی تلاش کردند تا در این نمایشگاه مجموعه‌ای فوق العاده از محصولات و خدمات صنایع وابسته خودرو ارائه کنند.

آرین دیزل این نمایشگاه را فرصتی برای مشاهده و انتخاب از میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کار و تجاری خود از جمله کامیونت‌های جک با تناژ های متنوع و کاربری های آتشنشانی و مسقف فلزی و همچنین کشنده شک موتو X5000، کامیون باری  شک موتو حمل سوخت و کامیون کمپرسی شک موتو به همراه امکان تست درایو، یافت. آرین دیزل میزبان علاقه مندان به حوزه خودروهای سنگین بود. این رویداد باعث جذب بسیاری از علاقه‌مندان به خودروها و صنعت خودرو در شهر شیراز شد.

تصاویر برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز - خرداد 1403​

تصویر 1- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز
تصویر 2- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز
تصویر 3- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز
تصویر 4- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز
تصویر 4- برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز

فیلم برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز- خرداد 1403