تصویر شاخص ششمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل عمومی و ترانزیت اصفهان-مرداد 1402

اطلاعیه برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل عمومی و ترانزیت اصفهان

با توجه به گسترش روزافزون شهرها و نیازهای متنوع شهروندان، ارائه خدمات شهری و تأمین نیازهای حمل و نقل جامعه امری اساسی و حیاتی است. این حوزه‌ها باید به گونه‌ای توسعه یابند که بتوانند به بهترین شکل ممکن، به انتظارات و احتیاجات شهروندان پاسخ دهند. 

از این رو، برگزاری نمایشگاه‌هایی متناسب با حوزه حمل و نقل عمومی و ترانزیت به عنوان یک راهکار مؤثر مطرح می‌شود. این نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای معرفی نوآوری‌ها، تکنولوژی‌های جدید و خدمات بهتر به مردم و سازمان‌های خدمت رسان فراهم می‌کنند. همچنین، این گونه رویدادها، فرصتی مناسب برای تبادل نظرات، برقراری ارتباطات حرفه‌ای و شناخت نیازها و مشکلات مختلف ارائه دهندگان خدمات با مشتریان و بازدیدکنندگان فراهم می‌کنند.

بدینوسیله به اطلاع میرساند شرکت آرین دیزل در ششمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل عمومی و ترانزیت اصفهان که همراه با نشست‌های تخصصی مرتبط با خدمات شهری، حمل و نقل و ترانزیت و موضوع کاربری‌ها برگزار می‌شود، با کامیونت‌های جک با کاربری‌های خدمات شهری و کشنده شک‌موتو X5000 با امکان تست‌درایو حضور خواهد داشت.

این نمایشگاه، به مدت ۴ روز از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ مردادماه سال جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
 

فیلم تست‌درایو کشنده شک‌موتو X5000 را در نمایشگاه قبلی از لینک زیر تماشا کنید.

تست‌درایو کشنده شک‌موتو X5000 در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز 

 

غرفه آرین دیزل با فراهم کردن امکان تست‌درایو کشنده X5000 در ششمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل عمومی و ترانزیت اصفهان پذیرای شما صنعتگران، بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

کارت دعوت ششمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل عمومی و ترانزیت اصفهان-مرداد ماه 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه: ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۲

زمان بازدید ۱۵ عصر الی ۲۱ شب

نشانی: اصفهان، کمربندی شرقی، رو‌به‌روی منطقه روشن دشت، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، سالن A امیرکبیر