تصویر شاخص چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور

برگزاری چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور

صنعت پخش نقش اساسی در تامین کالا و خدمات مورد نیاز مردم دارند. این شرکت‌ها با توزیع بهینه کالا و خدمات، به بهبود وضعیت اقتصادی کشور کمک می‌کنند.

چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور  در 5 مهر ماه 1402 از ساعت 15:30 الی 19:30 در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد.

شرکت آرین دیزل، به عنوان یکی از پیشگامان صنعت خودروهای سنگین در کشور، اسپانسر چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور با شعار صنعت پخش، بازوی تولید، حامی اشتغال و سلامت مصرف‌کننده شد.

در این سمینار، مدیران و فعالان صنعت پخش از استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد و هرمزگان حضور داشتند و موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علاوه بر این، مدیران ملی و استانی، با موضوع “نقش شرکت‌های پخش در توسعه اقتصادی کشور” سخنرانی کردند و بر اهمیت نقش شرکت‌های پخش در توزیع کالا و خدمات در کشور و همچنین به اهمیت استفاده از فناوری‌های نوین در صنعت پخش اشاره شد. در آخر، از برترین های صنعت پخش تجلیل گردید. 

آرین دیزل متعهد به توسعه صنعت پخش

شرکت آرین دیزل همواره به توسعه صنعت پخش در کشور متعهد بوده است. این شرکت با برگزاری سمینارهای تخصصی در این حوزه، تلاش می‌کند تا به ارتقای دانش و مهارت مدیران و فعالان صنعت پخش کمک کند.

فناوری‌های نوین می‌توانند به بهبود بهره‌وری و کارایی شرکت‌های پخش کمک کنند. شرکت آرین دیزل نیز از این فناوری‌ها در جهت بهبود خدمات خود به مشتریان استفاده می‌کند.

امیدواریم که با برگزاری چنین سمینارهایی، بتوانیم به توسعه و پیشرفت صنعت پخش در کشور کمک کنیم.

تصاویر چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور

عکس چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور
عکس چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور
عکس چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور
عکس چهارمین سمینار تخصصی صنعت پخش جنوب کشور