تصویر شاخص-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403

برگزاری ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی صنعت پخش ایران

ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی صنعت پخش ایران، با هدف ایجاد تعامل، همکاری و تبادل اطلاعات به منظور به روز رسانی دانش این صنعت و با دیدگاه توجه به نوآوری‌‌‌های صنعت پخش و شناسایی گلوگاه‌‌‌های آن با حضور ۱۱۰ شرکت بزرگ صنعت پخش در جزیره کیش برگزار شد.

در این رویداد شرکت های تولیدکننده مواد غذایی، دارویی و بهداشتی، شرکت‌های پخش، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سازمان‌های دولتی، اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی، شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدی پیشگام در توزیع، اصناف، فروش و تجارت الکترونیک، بانک‌های اطلاعاتی، تجهیزات سیار و شبکه، خودروسازان (کامیون و کامیونت و وانت)، موتورسازان، اتاق‌سازان و یخچال‌سازان حضور داشتند و از شرکت‌کنندگان اصلی بودند. همچنین ۲۰ نشست تخصصی برگزار شد.

این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین المللی کیش برگزار شد و علاقمندان از ساعت 17 تا 22 حضور یافتند و از نمایشگاه بازدید کردند.

آرین دیزل با نمایش محصولات خود شامل کامیونت‌ جک 6 تن و کامیونت جک 9 تن با کاربری‌ مسقف فلزی، کامیون جفت‌محور باری با کاربری یخچال و کشنده تک‌محور X5000 که با بازتاب بسیار مثبتی مواجه گردید تلاش کرد تعامل گسترده با ذینفعان صنعت پخش، به دنبال هم‌افزایی و ارتقای سطح همکاری‌ها باشد و تعامل گسترده تری را تقویت نماید.

امید است روز به روز شاهد بهبود نظام توزیع کالا در کشورمان باشیم.

تصاویر ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی صنعت پخش ایران ​

تصویر 1-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403
تصویر 2-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403
تصویر 3-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403
تصویر 5-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403
تصویر 4-ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران اردیبهشت 1403